Мотоцикліст проїхав відстань від А до В зі швидкістю 40 км в годину а зворотне відстань від А до

В пройшов зі швидкістю 30 км на годину. Знайдіть середню швидкість мотоцикліста (ето не так решается (40+30):2)

Ответы на вопрос

Отвечает Ищенко Никита.

Відповідь: 34 2/7 год

Пояснення:

розв'язання завдання додаю


Отвечает Иванова Полина.

Відповідь:

34\frac{2}{7} км/год

Пояснення:

Щоб знайти значення середньої швидкості руху, треба значення всього пройденого шляху поділити на загальний час руху.

Нехай весь шлях в одну сторону від А до В складав х, тоді час за який  проїхав мотоцикліст від А до В складав t_{1}=\frac{x}{40} (год)
Час у зворотній бік від В до А склав: t_{2}=\frac{x}{30} (год)
Загальний час руху  t=t_{1} +t_{2}=\frac{x}{40}+\frac{x}{30}=\frac{3x+4x}{120}=\frac{7x}{120} ( год)

Загальний шлях в обидві сторони склав: S=x+x=2x
v_{cep}=\frac{S}{t}=\frac{2x}{\frac{7x}{120} }=\frac{240}{7}=34\frac{2}{7} ( км/год)