Помогите пожалуйста 1.знайти значення залежної зміни: f(-9)=3x-5. f(2)=6x-23 2.знайти значення

ординати: f(-1)=5x-6 3.знайти значення функції: у(-2)=61+х. у(-7)=-2х+6. у(-5)=х-9

Ответы на вопрос

Отвечает Чечуев Игорь.

Ответ:

Объяснение:

1.знайти значення залежної зміни:

f(-9)=3x-5.

f(-9) = 3(-9)-5 = -27-5 = -32.

f(2)=6x-23.

f(2) = 6*2-23 = 12-23 = -11;

**********

2.знайти значення ординати: f(-1)=5x-6.

y=5(-1)-6 = -5-6 = -11.

************

3.знайти значення функції:

у(-2)=61+х.

y(-2) = 61+(-2) = 61-2 = 59.

у(-7)=-2х+6.

y(-7) = -2*(-7)+6 =14+6=20.

у(-5)=х-9.

y(-5) = -5-9 = -14.