Знайдіть значення функції у=2х-3,якщо значення аргументу х дорівнює 4


Ответы на вопрос

Отвечает Симонов Иван.
Y(4) = 2*4 - 3 = 8 - 3 = 5 
Отвечает Бабинцева Лилия.
Y=2x-3
оскільки х дорівнює 4 , то
y= 2*4-3=5 
y=5