Знайдіть корінь рівняння (x-2) (x+13)-(x+5)(x-5) =-23


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Артём.
(x-2) (x+13)-(x+5)(x-5) =-23
x^2-2x+13x-26-x^2+25=-23
11x=-23+26-25
11x=-22
x=-22/11
x=-2

Ответ: x = -2