Із натуральних чисел які більші 9 і менше 20 навмання вибирають число.яка ймовірність що це число

складене ?

Ответы на вопрос

Отвечает Якубенко Никита.
9 < n < 20
10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19 - всего 10 чисел
Из них, количество составных чисел равно 6 (10; 12; 14; 15; 16; 18).
Вероятность выбрать составное число равна Р=6/10 =0,6 (или 60%).