Знайдіть дев'ятий член арифметичної прогресії , перший член якої a1=15 , a різниця d=-4. .


Ответы на вопрос

Отвечает Шварц Мария.
Знаходимо за формулою:
аn = а1 + ( n - 1)d
( n - номер члену за умовою ).
Отримуємо:
а9 = 15 + (9 - 1) * ( - 4 ) = 15 + ( -32 ) = - 17