Обчисліть перший член геометричної прогресії,якщо в3=4,а в4=2.А)2;Б)4;В)8;Г)16.


Ответы на вопрос

Отвечает Великсаров Денис.
Q=b4/b3=2/4=1/2, следовательно,b2=b3/q=8, b1=b2/q=16.