Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії 6;-3;1,5...


Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Аня.
B1=6 b2=-3 q=b2/b1=-3/6=-1/2=-0.5
S=b1/(1-q)=6/(1+0.5)=4