Срочно!!! З міста у село відстань між якими 48 км. вирушили 2 велосипедиста. Швидкість першого була

на 8 км/год більша ніж у другого тому він прибув у село на 1 годину раніше. Знайдіть швидкості велосипедистів

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Максим.
Пусть скорость первого велосипедиста - х.    ⇒
48/(x-8)-48/x=1
48*x-48*(x-8)=(x-8)*x
48x-48x+384=x²-8x
x²-8x-384=0    D=1600
x₁=24   x₂=-16 ∉
24-8=16
Ответ: 24 км/ч и 16 км/ч.