Знайдіть координати точок кола х2+у2=10 і прямої у=х-2


Ответы на вопрос

Отвечает Крупин Андрей.
Y=x-2
x²+y²=10
x²+(x-2)²=10  
x²+x²-4x+4=10  
2x²-4x-6=0  |÷2  
x²-2x-3=0  D=16  
x₁=3       x₂=-1
y₁=1       y₂=-3
Ответ: (-1;-3)   (1;3).