ЗНАЙДІТЬ ПЛОЩУ ТРИКУТНИКА ДВІ СТОРОНИ ЯКОГО ДОРІВНЮЄТЬ 7 СМ І 8 СМ А КУТ МІЖ НИМИ 60 ГРАДУСІВ


Ответы на вопрос

Отвечает Баракин Женя.
Площа трикутника = (а*b*sinL):2, де L - кут між цими сторонами
Площа = (7*8*sin60):2= (56*√3/2):2=28√3:2=14√3 (см^2)