Знайдить площу круга,якщо довжина кола 6п см.


Ответы на вопрос

Отвечает Нухтархан Айгерім.
S=πR²
C=2πR
R=  \frac{C}{2 \pi } = \frac{6 \pi }{2 \pi } =3
S=3^2 \pi =9 \pi