Скільки відємних членів має арифметична прогресія? -10,4;-9,8;-9,2;...?


Ответы на вопрос

Отвечает Кольцова Соня.
А1=-10,4; а2=-9,8; d=a2-a1=-9,8+10,4=0,6
a n=a1+d(n-1)<0
-10,4+0,6(n-1)<0
-10,4+0,6n-0,6<0
0,6n<11
n <  \frac{11 \times 10}{6}  =  18\frac{1}{3}
Отже, у прогресії 18 від'ємних членів.
Відповідь: 18