Помогите пожалуйста.. Два автомобілі одночасно виїхали з одного міста в інше. Швидкість першого на

10 км/год більша за шкидкість другого, і тому він витратив на весь шлях на 1 годину менше, ніж другий. Знайдіть швидкість кожного автомобіля, якщо відстань між містами 560 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Сальников Вадим.
Нехай швидкість першого автомобіля - х.    ⇒
560/(x-10)-560/x=1
560x-560*(x-10)=x*(x-10)
560x-560x+5600=x²-10x
x²-10x-5600=0    D=22500   √D=150
x₁=80    x₂=-70 ∉
80-10=70.
Відповідь: швидкість першого автомобіля 80 км/год, другого - 70 км/год.