За 6 кг апельсинів і 3 кг бананів заплатили 39 грн, а 9 кг апельсинів дорожчі за 5 кг бананів на 30

грн.Скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки коштує 1 кг бананів?

Ответы на вопрос

Отвечает Лобенко Влада.
6а+3б=39 \:3\
9а-5б=30

2а+б=13; б=13-2а
9а-5(13-2а)=30

б=13-2а
9а-65+10а=30

б=13-2а
19а=95

б=13-2а
а=5

б=3
а=5

Відповідь: 5 грн, 3 грн.