Пожалуйста помогите, очень надо : Знайдіть суму 15 перших членів арифметичної прогресії, якщо її

третій член дорівнює -5,а шостий дорівнює 2,2

Ответы на вопрос

Отвечает Ряднов Рома.
A3=a1+2d=-5
a6=a1+5d=2.2
a6-a3=3d=2.2-(-5)=7.2
d=7.2/3=2.4
a1=a3-2d=-5-2*2.4=-9.8
S15=(a1+a15)/2*15
a15=a1+14d=-9.8+14*2.4=23.8
S15=(-9.8+23.8)/2*15=105