У нескінченній геометричній прогресії b1=12 b2=6 Знайдіть суму членів цієї прогресії.


Ответы на вопрос

Отвечает Жанбырбек Шугыла.

Знаменатель:

q = b₂/b₁ = 6/12 = 0.5


Сумма:

S = b₁/(1-q) = 12/(1-0.5) = 12/0.5 = 24


Ответ: 24

Отвечает Новик Катюша.

 b_1=12 \; ,\; \; b_2=6\; ,\; ...\\\\q=\frac{b_2}{b_1}=\frac{6}{12} =\frac{1}{2}\\\\S=\frac{b_1}{1-q}=\frac{12}{1-\frac{1}{2}}=\frac{12}{\frac{1}{2}}=24