Задача: викрутка і молоток коштують 51 грн. а молоток і плоскогубці 86 грн. вартість трьох

інструментів разом 98 грн. скільки гривень коштує викрутка і плоскогубці разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Максим.
Викрутка-a
молоток-b
плоскогубці-c
a+b=51
b+c=86
a+b+c=98
a+c-?
c=98-51=47
a=98-86=12
a+c=12+47=59(грн) коштує викрутка і плоскогубці разом