Доведіть, що значення виразу 7 в кубе додати 2 в шостій степені ділиться націло на 11 без

розв'язування Помогите Пожайлуста с объяснениями Спасибо тем кто поможет

Ответы на вопрос

Отвечает Протас Полина.

2^6=(2^2)^3=4^3

7^3+4^3=(7+4)(49-28+16)=11*37

оскільки,є множник 11,то вираз ділиться на 11 націло.