У=х²-4; у=0, х=-1. Обчислити площу фігури обмеженої лініями


Ответы на вопрос

Отвечает Амангелди Мурат.

1) y=x^2-4

x^2-4=0

x^2=4

x=+-2

2) (-1)^2-4=1-4=-3