Решить уравнения графічно 5-х=6/х плізззз срочноооо дужеее!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Галяув Влад.

5  - x =  \frac{6}{x}
Будуємо два графіка
y =  5 - x
та
y =  \frac{6}{x}
і знаходимо точки їх перетину.

1) у=5-х
Рівняння прямої, для побудови достатньо 2 точки.
х 5 0
у 0 5

2) у=6/х.
Це гіпербола, чим більше точок, тим точніший графік
x \: \:  6  \: \: 3  \: \: 2  \: \: 1  \:  \:  - 6 \:  \:  - 3 \:  \:  - 2 \:  \:  - 1\\ y \:  \: 1 \:  \: 2 \:  \: 3 \:  \: 6 \:  \:  - 1 \:  \:  - 2 \:  \:  - 3 \:  \:  - 6
Побудувавши ці графіки, бачимо, що графіки перетинаються в точках з абсцисами 2 і 3
Відповідь: {2},{3}