Знайдіть значення функції f(x)= 1/4 х+ 3 в точці х0 = -16


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Оксана.

f(x)=1/4x+3; x0=–16

f(–16)=1/4*(–16)+3=–4+3=–1