у слові 8 літер, що відповідають голосним звукам. відомо, що ймовірність натрапити навмання на таку

літеру дорівнює 0,4. скільки всього літер у слові?

Ответы на вопрос

Отвечает Смык Максим.

Ймовірність натрапити навмання на голосний звук дорівнює 0,4, тобто

P = 0.4


P = m/n, де m - кількість сприятливих подій; n - кількість усіх  можливих подій.


0.4 = 8/n     ⇔    n = 8/0.4 = 20  літер у слові.



Відповідь: 20 літер.