Спростіть вираз (9+3x+x2 )(x-3)-x(x-4)(x+4) і знайдіть його значення якщо x=одна четвертая дробью


Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

(9+3x+x² )(x-3)-x(x-4)(x+4)=9х-27+3х²-9х+х³-3х³-х³-4х²+4х²+16=3х²-3х³-11

3*(1/4)²-3*(1/4)³-11=3/16-3/64-11=12/64-3/64-11=-10 55/64