Стародавня грецька задача. На запитання, скільки учнів навчається в школі, Піфагор відповів:

"Половина всіх учнів вивчають математику, чверть - музику, сьома частина - мовчать, і, крім того, є ще три жінки".Скільки тоді було учнів у Піфагора?

Ответы на вопрос

Отвечает Олашин Настя.

Короче, вот:

если 1/2 - матан; 1/4 - музыка; 1/7 - молчат и ещё есть три тян, то не сложно догадаться, что мы можем посчитать какую часть от класса занимают они: 1-1/2-1/4-1/7=1-14/28-7/28-4/28=3/28. Ну и поскольку 3/28 от класса это 3 тян, то весь класс - 28 чел.