помогите пж В одній школі на 80 учнів більше,ніж у другій.Коли з другої школи перейшло до першої 10

учнів, то виявилось,що кількість учнів другої школи становить половину їхньої кількості у першій школі.Скільки учнів було в кожній школі.СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Всеволод.

Х- учнів в одній школі, в другій х+80

з другої до першої перейшли 10,

х+10 стало в першій, х+80-10 стало в другій,

(х+10)*2=х+80-10

2х+20=х+70

2х-х=70-20

х=50 було в першій школі,

х+80=50+80=130 було в другій школі