Дано арифметичну прогресію (dn) знайдіть d5,якщо d4= 20 d6 =26


Ответы на вопрос

Отвечает Panosyan Ovik.

23. Розв'язання завдання додаю



Отвечает Михеев Рома.

d4=20, d6=26

d6=d4+2d, 2d=26-20, 2d=6, d=3

d5=d4+d, d5=20+3

d5=23