Знайдіть знаменник і третій член геометричної прогресії (bn)якщо; А)b1=2;b2=8


Ответы на вопрос

Отвечает Буслаева Настя.

b_n=b_1\cdot q^{n-1}\\b_2=b_1\cdot q\\8=2q\\q=4\\b_3=2\cdot4^2=32

q=4

b3=32