Укажіть перший член і знаменник геометричної прогресії 12;4; ​


Ответы на вопрос

Отвечает Фондейкина Полина.

q=a2/a1=a3/a2=a4/a3=-----------

a1=12,a2=4,a3=4/3,............

q=4/12=1/3

q=1/3

=====