28. У рівнобедреному трикутнику ABC бісектриси, проведені з вершин при основі AC, перетинаються в

точці О. Знайдіть кутитрикутника, якщо кут AOC 140°,​

Ответы на вопрос

Отвечает Максимчук Олег.

<OAC = (180-140)/2=20 градусов

<OAC = <OCA = 20градусов

<A = 2*<OAC

<A = 2*20= 40 градусов

<A = <C = 40градусов

<B = 180-(40*2)=100 градусов