Допоможіть будь ласка.  Плачу 34 балла!!!!  Знайти суму 12 першиї членів

прогресії  6,5; 7; 7;5; 8.... За формулою

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

a₁ = 6,5       a₂ = 7

a₂ = a₁ + d

d = a₂ - a₁ = 7 - 6,5 = 0,5

S_{12}=\frac{2a_{1}+11d }{2}*12=(2a_{1}+11d)*6=(2*6,5+11*0,5)*6=(13+5,5)*6=18.5*6=111

Второй способ :

a₁₂ = a₁ + 11d = 6,5 + 11 * 0,5 = 6,5 + 5,5=12

S_{12}=\frac{a_{1}+a_{12}}{2}*12=(a_{1}+a_{12})*6=(6,5+12)*6=18,5*6=111