1.Знайдіть суму десяти перших членів геометричної прогресії ,в якій b1=1;q=2 2.Знайдіть суму пяти

членів геометричної прогресії ,якщо b4=16,2 q=3 3/Знайдіть перший член геометричної прогресії,у якої b2+b4=68 і b1+b3=17

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашкин Влад.

1)S10=1(1024-1)/2-1

S10=1023

3) {b1+q+b1•q³=68

{b1+b1•q³=17

q=4

2b1•4⁴=68

2b1•256=68

Порішай ,бо треба бігти