1. В геометричній прогресії b1=32, b4=4. Знайти q. 2. В геометричній прогресії b3= -24, b6=3.

Знайти q. Допоможіть будь ласка❤❤

Ответы на вопрос

Отвечает Капустина Даша.

1) \ b_{4} = b_{1}q^{3}; \ 4 = 32 \ \cdotp q^{3}; \ q^{3} = \dfrac{4}{32} = \dfrac{1}{8}; \ q = \sqrt[3]{\dfrac{1}{8}} = \dfrac{1}{2}

2) \ b_{6} = b_{3}q^{3}; \ 3 = -24 \ \cdotp q^{3}; \ q^{3} = -\dfrac{3}{24} = -\dfrac{1}{8}; \ q = \sqrt[3]{-\dfrac{1}{8}} = -\dfrac{1}{2}