Допоможіть будь ласка із 11 завданням дам 25 балів11)x |x | - 9x - 10 = 0 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шокбар Алмат.

1) x≥0

x²-9x-10=0

D= 81+40=121

x1= (9+11)/2= 10

x2= (9-11)/2= -1 не корень

2) x<0

-x²-9x-10=0

x²+9x+10=0

D= 81-40= 41

x1= (-9+√41)/2 ≈-1,3

x2= (-9-√41)/2

Ответ: x1= 10, x2= (-9+√41)/2, x3= (-9-√41)/2