Знайти координати точок параболи y=x²-2x+4, у яких сума абсциси та ординати дорівнює 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинова Аида.

y=x²-2x+4

сума абсциси та ординати дорівнює 4​, тобто х+у=4

звыдси, у=4-х

х²-2х+4=4-х

х²-2х+4-4+х=0

х²-х=0

х(х-1)=0

х1=0 та х2=1

у1=4-х=4-0=4;  у2=4-1=3

Відповідь: (0; 4), (1;3).