Розв'яжіть задачу склавши рівняння. У двох ящиках було по 60 бананів. Після того, як з одного ящика

взяли у 3 рази більше ніж у другому. Скільки бананів залишилося у кожному ящику​

Ответы на вопрос

Отвечает Гибельгаус Катя.

Ответ:Нехай x 1 ящик з якого взяли тоді 3x другий ящик.

x+3x=120

4x=120

x=120/4

x=30 - ящик

тоді 3 * 30 = 90 - другий ящик

Объяснение: