СРОЧНО!!!!З двох міст назустріч один одному рушили два велосипедисти і зустрілись через 2 год.

відстань між містами 52 км. Другий велосипедисит проїжджає на 18 км більше ніж перший за 2 год​

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Ответ: Скорость первого велосипидиста-30 км/час

Второго-24 км/час

Объяснение: х+18+2х=54

                        3х=36

                        х=12

Скорость первого-12+18=30 км/час

Скорость второго- 2*12=24 км/час