Знайдіть значення функції y= -3x+2 якщо аргументу дорівнює -3


Ответы на вопрос

Отвечает Потомов Сергей.

y = -3x + 2

у(-3) = -3(-3) + 2 = 9 + 2 = 11

Ответ: 11