Розв'яжіть рівняння на множники. -5x^2+9x-4


Ответы на вопрос

Отвечает Нугуманова Алина.

-5x^2+9x-4\\\\D=9^2-4\cdot(-5)\cdot(-4)=81-80=1\\\sqrt{D}=\sqrt{1}=1\\x_1=\frac{-9-1}{2\cdot(-5)}=\frac{-10}{-10}=1\\x_2=\frac{-9+1}{2\cdot(-5)}=\frac{-8}{-10}=0,8\\\\-5x^2+9x-4=-5(x-1)(x-0,8)