Запишите в виде обыкновенной дроби число 0.4(12)


Ответы на вопрос

Отвечает Дубинина Настя.

0,4(12)=\frac{412-4}{990}=\frac{408}{990}=\frac{68}{165}

Отвечает Мусаева Алсу.

3 способи розв'язання. Краще запитати у свого вчителя, який спосiб використовувати на ДПА. На мiй погляд, оскiльки це 2 частина, то можна який вам зручнiше.