У залізній руді на 7 частин заліза припадає 3 частини домішок. Скільки тонн заліза в руді, яка

містить 10,2 тонни домішок?

Ответы на вопрос

Отвечает Селивёрстов Вова.

1) 7 - 3 = 4 (ч) припадає на залізо

2) 10,2 : 3 = 3,4 (т) припадає на одну частину

3) 3,4 · 4 = 13,6 (т) заліза в руді

Відповідь: 13,6 т.