2. У залізній руді на 7 частин заліза припадає 3 частини домішок. Скільки тонн домішок у руді,

яка містить 73,5 тонн

Ответы на вопрос

Отвечает Волошина Виктория.

Ответ:

загальна маса домішок: m=M*3/7

m=73.5*3/7=31.5 тонн домішок