Одна руда містить 72% заліза, а інша – 56% заліза. Скільки потрібно взяти першої і другої руди, щоб

одержати 10 т руди із 60% вмістом заліза?

Ответы на вопрос

Отвечает Ташекова Балжан.
 x + y = 10 
0,6( x + y ) = 0,72x + 0,56y 
------------------
0,6x + 0,6y = 0,72x + 0,56y 
0,72x - 0,6x = 0,6y - 0,56y 
0,12x = 0,04y 
y = 3x 
---------------------
x + 3x = 10
4x = 10 
x = 2,5 ( т ) руды 72 %
y = 3 * 2,5 = 7,5 ( т ) руды 56 %