Допоможіть, будь ласка !! На трьох полицях є 140 книжок.На першій полиця є на 20 книжок більше ,ніж

на другій і удвічі більше , ніж на третій .Скільки книжок є на кожній полиці ???

Ответы на вопрос

Отвечает Рябченко Саша.

x - книжок на ІІІ полиці

2х - книжок на І полиці

2х - 20 - книжок на ІІ полиці

Скаладаємо рівняння

х + 2х + 2х - 20 = 140

5х = 120;

x = 24

Отже, на ІІІ полиці 24 книжки, на І - 2·24 = 48 книжок, на ІІ - 48 - 20 = 28 книжок.

Відповідь:  24, 48, 28.