На трьох полицях є 140 книжок. На першій полиці є на 20 книжок більше, ніж на другій, і удвічі

більше, ніж на третій. Скільки книжок є на кожній полиці?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вирозёров Саша.

Ответ:

1- 64,

2- 44,

3- 32

Объяснение:

Нехай х- книжки на 3 полиці,х2 на 1,х2-20 на 2.

х+х2+х2-20=140

х+х2+х2=140+20

х5=160

х=160÷5

х=32

Отже 32 книжки на 3 полиці,32*2=64 на 1 полиці, 32*2-20=44 книжки на 2 полиці