Ребята, помогите пожалуйста! Мне срочно надо. 3 зошити і 5 олівців коштують 3,95 грн, а 4 зошити

і 2 олівці -2,7 грн. Скільки коштують один зошит і один олівець?

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцев Кирилл.

1)4з+2о=2.7

2з+о=1.35

10з+5о=6.75 2)10з+5о-3з-5о=6.75-3.95

7з=2.8

з=0.4

3)2×0.4+о=1.35

о=0.55

Ответ:0.4 - стоит один зошит,

0.55 - стоит один олiвець