Швидкість катера за течієюрічки дорівнює 15км год а проти течії 9 км год знайди швидкість течії


Ответы на вопрос

Отвечает Skatsenko Sten.

Ответ:

Объяснение:

Приймаємо за х - швидкість течії річки,тоді

v + х = 15 км/год - Швидкість катера за течією.

v - х = 9 км/год - Швидкість катера  проти течії.

(15 + 9) : 2 = 12 км/год - Власна швидкість катера.

12 + х = 15               12 - х = 9

х = 15 - 12                 х = 12 - 9

х = 3                           х = 3

Відповідь: швидкість течії річки 3 км/год