Теплохід проїшов відстань між пристанами в одноsу напрямі за 4 год, а в протилсжному-за 5 год

Знайдть видстань миж пристанями, якщо швыдкисть течеирічки дорвнюйе 2 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Бобруйский Дмитрий.

Ответ:

80 км.

Объяснение:

Нехай власна швидкість теплохода х км/год, тоді його швидкість за течією х+2 км/год, швидкість проти течії х-2 км/год. Маємо рівняння:

4(х+2)=5(х-2)

4х+8=5х-10

х=18

Швидкість теплохода 18 км/год, його швидкість за течією 18+2=20 км/год.

Теплохід йшов за течією 4 години, отже він пройшов шлях 20*4=80 км.