- ВПРАВИ ДЛЯ ПОВТОРЕННЯ 1. Функцію задано формулою f (x) = -3х^2 + 2х.Знайдіть: f(1); f (0); і

(а): f(-2).​

Ответы на вопрос

Отвечает Шустров Никита.

f(1)=-3*1+2=-1

f (0)=0;

f  (а) =-3а²+2а

f(-2)=-3*4-4=-16