Довжина крила комахи зображеної в масштабі 50:1 дорівнює 15 см визнач реальну довжину крила комахи

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Павел.

Ответ:

Объяснение:

50+1=51

15÷51=0.2941176

0.2941176×50=14.70588

0.2941176×1=0.2941176